Textilní motorkářské oblečení

8. července 2013 v 16:57
Žádný motorkář se neobejde bez kvalitního moto oblečení. Obecně se můžeme setkat s dvěma základními typy, a to s oblečením z kůže a z textilu. Teď během letních měsíců je oblíbenější to druhé - textilní oblečení. Je lehčí a prodyšnější. Sice tolik nezahřeje, ale to není během teplých letních měsíců až tak moc prioritní. Kromě samotného materiálu je velmi důležitý výběr správné velikosti a také vhodné barvy. Rozhodně by neměly chybět reflexní prvky, které pomohou při snížené viditelnosti.


Textilní moto oblečení se většinou vyrábí z funkčních materiálů. Patří sem kalhoty, bundy, mikiny, trička a také spodní prádlo, které by měli s maximální pečlivostí vybírat muži i ženy. Funkční materiál je většinou kombinací bavlny a syntetiky. Je savý a prodyšný zároveň. Zvládnete v něm tedy pot i mírný letní deštík. Reflexní prvky by měly být našity především na bundě, mikině a kalhotách. Hledejte je hlavně na tmavém oblečení. Většinou mají podobu různých pásků, které při nasvícení toto světlo odrážejí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama