Spuštěn nový e-shop Interkomdohelmy.cz

24. ledna 2013 v 10:11 | Lucie
Jezdíte na motorce, na kole nebo rádi lyžujete? Pak vyzkoušejte interkom do helmy, který můžete zakoupit v nově spuštěném e-shopu na adrese Interkomdohelmy.cz. Jaké jsou hlavní výhody interkomu, proč a kdy interkom používat a jaké modely patří mezi ty nejznámější se dozvíte na následujících řádcích.

Nově spuštěný e-shop Interkomdohelmy.cz disponuje nabídkou speciálních interkomů na lyže a na snowboard, pro cyklisty, motorkáře i pro příznivce paraglidingu. Obzvlášť teď v zimě vám přijde vhod interkom na lyže. Jedná se o přístroj, který umístíte do své helmy a prostřednictvím kterého se budete moci spojit se svými přáteli na sjezdovce i v terénu. Interkom má dosah až jeden kilometr, poslouží též jako navigace, nahradí handsfree nebo hudební přehrávač. Velká výhoda interkomu je v tom, že když se vám stane úraz, vaši přátelé budou moci první pomoc nasměrovat přímo na vaši polohu. Interkom tak oceníte i s menšími dětmi, které se teprve učí lyžovat. Nejznámější a tedy i nejžádanější interkom do helmy je G6BT, za ním následuje interkom R4 Easy Talkie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama