Helmy na motorku

15. října 2012 v 14:13 | Lucie
Správně zvolená helma na motorku je základním bezpečnostním prvkem každého motocyklisty. Pokud helmu máte a jste s ní spokojeni, můžete se o své názory podělit v diskuzi pod dnešním postem. Pokud helmu však teprve vybíráte, hledejte inspiraci na následujících řádcích. Helmy se obecně dělí na integrální, výklopné, otevřené a krosové. Jednotlivé typy helem mají svá specifika a účely, pro které se používají.

Pro běžné ježdění se hodí integrální a výklopné helmy, které jsou vesměs již vybaveny sluneční clonou. Krosové helmy se hodí i pro ježdění v terénu. Otevřené helmy zase můžete vyzkoušet například na chopper. Helmu můžete vybrat tak, aby ladila nejen se samotnou motorkou, ale aby se k ní hodilo i vaše moto oblečení. Kvalitní moto helmy prodává obchod Motosport.cz, ve kterém máte k dispozici bohatý sortiment za přijatelné ceny. Kromě samotných helem tam zakoupíte například i interkomy, které do nich můžete snadno instalovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama